Biz kimiz?

 

ÇUBUK TEL ÖRGÜ DEMİR BETON DİREK İMALAT MONTAJ SANAYİ

Çubuk İlçe Sanayi Sitesinde kurulduğu ilk günden bu yana kalite, kontrol ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; 2001 yılından beri çevre güvenlik tel çit sistemleri üzerine aralıksız üretim yapmaktadır. Çubuk Tel Örgü Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle başta Çubuk olmak üzere Ankara ve yurdun her bir köşesine hizmet vererek güvenilir firmalar arasında yerini aldı. Ücretsiz keşif yaptığımız müşterilerimiz için 15 tecrübeli ve kalifiye personelimiz, 1 kamyon, 2 kamyonet, 2 traktör, 1 kartal olmak üzere toplam 6 adet Araç filomuz ile müşterilerimize kesintisiz hizmet etmekten gurur duyuyoruz. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Kalite, hizmet ve Güvende Çubuk’ta yerimizi aldığımıza inanıyoruz. 2001 yılından bu yana yaptığımız birçok kaliteli işlerle tanınan ve “İmalattan Halka” sloganımız ile günlük 300 metre tül imalat ve montaj kapasitesine sahip firmamızda tüm üretim bize aittir. Üretmekte olduğumuz ürünler yüksek malzeme kalitesiyle uzun yıllar deforme olmadan kullanım sağlar. Firmamız uzun senelerin verdiği tecrübeyle uzmanlaşmıştır. % 100 yerli malı kullandığımız ürünler garanti kapsamındadır. Bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı siz değerli müşterilerimize şükranlarımızı sunar, ayrıca bizi tanıdığınız için teşekkür ederiz.

 

MİSYONUMUZ

Çubuk Tel Örgü Olarak Vizyonumuz En İyiyi Daima Müşterilerimizin İhtiyacı Doğrultusunda Üretmek ve Teknolojiyle Birlikte Faaliyetlerimiz, Ürünlerimiz ve Personelimizi Her Zaman Geliştirmektir.

"Söylenecek pek birşey yok aslında. Ürettiğimiz ürünün her zaman arkasında duran bir işletme olarak kalite bizim için en büyük hedef..."

Kadir Büyükleblebici

Kendi imalat ürünlerimiz

Üstün malzeme kalitesi ile ürettiğimiz betonarme direkler kendi imalatımız olup yıllar boyu kullanılabilir.

Bizimle iletişime geçin

Çubuk Tel Örgü

Tehlikeden Uzak Tutar. Çevreniz Bizimle Güvenli, Bizimle Güvendesiniz” Kendinizi Çubuk Tel Örgü İle Güvende Hissedeceksiniz.